Sklepy internetowe shoper

Dziś odrobina informacji o sklepie Shoper. Ciekawym systemie sklepu internetowego.

Sklep internetowy Shoper jest gotowym produktem, który z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Jest to program nie wymagający instalacji na komputerze, ponieważ obsługuje się go przez przeglądarkę internetową, dzięki czemu możemy korzystać z niego  z każdego miejsca z dostępem do internetu. Dzięki intuicyjnej obsłudze sklep Shoper może być obsługiwany przez każdego: jest prosty w użytkowaniu i nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej.

Sklep internetowy Shoper

Zarządzanie sklepem Shoper odbywa się poprzez  prosty panel administracyjny, który pozwala aktualizować, modyfikować i dostosowywać skep do swoich własnych potrzeb.

Oprogramowanie sklepu internetowego Shoper  jest ciągle udoskonalane i rozwijane. Posiada wiele funkcji (obecnie już ponad 250), które gwarantują szybką i sprawną realizację zamówień. Shoper posiada wiele możliwości ułatwiających obsługę zamówień i zarządzanie bazą klientów. Moduł „asortyment” w wielkim skrócie pozwala na tworzenie bazy produktów, przypisywanie im kategorii a także określonych cech, tworzenie stanów magazynowych. Sklep internetowy Shoper zintegrowany jest z różnymi systemami obsługującymi płatności on-line, jak również współpracuje z firmami obsługującymi karty kredytowe. Dodatkowo użytkownik może określić różne formy dostawy.

Sklep internetowy Shoper

Program posiada gotowe integracje z różnymi zewnętrznymi systemami, takimi jak  Allegro, porównywarki cen, płatności online, Facebook, Poczta Polska  a także  firmy  kurierskie. Istnieje również możliwość zintegrowania programu z wybranym systemem fakturowym.

Sklep internetowy Shoper posiada wersję mobilną dostępną na telefony komórkowe, sprzyja również pozycjonowaniu, aby sklep wyświetlał się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Warto również wspomnieć, że jedynym kosztem jaki ponoszą Państwo w związku z korzystaniem ze sklepu Shoper jest uiszczenie rocznej opłaty abonamentowej – klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów i nie naliczane są opłaty od sprzedaży.

Ważny aspekt w prowadzeniu sprzedaży internetowej stanowi oczywiście wygląd naszego sklepu. Szablony graficzne shoper umożliwiają nam  samodzielne zarządzanie wyglądem sklepu oraz dostosowanie go do własnych potrzeb i upodobań.

Czasem jednak wbudowane funkcje programu Shoper mogą okazać się nie wystarczające. Dlatego często poszukuje się firm posiadającej w swojej ofercie wdrażenie sklepów Shoper. Najlepiej udać się do autoryzowanego resellera Shoper mającego bezpośredni dostęp do bazy wiedzy technicznej producenta oprogramowania. Przykładową firmą na Śląsku jest Marcom Interactive, realizuje ona indywidualne projekty graficzne,  dostosowane do potrzeb klienta jest też autoryzowanym resellerem firmy Shoper. Służy pomocą szkoleniową i powdrożeniową.